Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Główne obowiązki

  • Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń
  • Analiza i eliminowanie przyczyn awarii
  • Udział w planowaniu i przeprowadzaniu konserwacji maszyn i urządzeń
  • Podejmowanie działań prewencyjnych zapobiegającym awarii
  • Czynny udział w nowych projektach
  • Drobne naprawy konserwatorskie hali produkcyjnej

Wymagania

  • Wykształcenie min. Zawodowe – mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik elektryk lub na pokrewnym stanowisku
  • Dobra wiedza w zakresie mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • Mile widziane Uprawnienie SEP 1kW, wózek widłowy
  • Mile widziane doświadczenie jako automatyk

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość korzystania ze szkoleń – podnoszenie kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Pakiet ubezpieczenia PZU
  • Kawa/herbata
  • Praca w młodym zespole
  • Praca stacjonarna – ul. Mineralna 2, Złoty Potok, powiat Częstochowski

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres kontaktowy email (wymagane)

    Telefon kontaktowy (wymagane)

    CV (wymagane) DOC, DOCX, PDF

    Kod:
    captcha