Lemoniady i kompoty

LEMONIADY I KOMPOTY

Lemoniada cytrynowo-pomarańczowa Purena
LEMONIADA
CYTRYNOWO-POMARAŃCZOWA

Ten klasyk zawsze się sprawdza! Tworzy go idealny duet: kwaśna, orzeźwiająca cytryna oraz słodka, aromatyczna pomarańcza. Do tego nasza lemoniada jest pełna witamin i naturalnych składników. Kwaśny, lekko słodki smak z bogactwem przetartych owoców: to najlepsze orzeźwienie na upalne dni!

Lemoniada imbir-cytryna-miód Purena
LEMONIADA
IMBIR-CYTRYNA-MIÓD

Nasze trio to faworyt wśród napojów całorocznych! Zimą doskonale ogrzewa, podane na gorąco lub jako dodatek do herbaty czy grzanego piwa. Natomiast latem smakuje wyśmienicie na zimno i skutecznie gasi pragnienie! Ta lemoniada to kompozycja wyrazistych smaków oraz zdrowego składu: leczniczego imbiru, bogatej w witaminy cytryny i pełnego zdrowotnych właściwości miodu.

Kompot truskawka-wiśnia
KOMPOT
TRUSKAWKA-WIŚNIA

Nasz kompot powstał z miłości do polskich smaków i wspomnień z dzieciństwa. To kompozycja słodkiej truskawki, z kwaskawą, polską wiśnią – idealne połączenie, które wzajemnie się uzupełnia. Do tego pyszne i szybkie w przygotowaniu: wystarczy 10 sekund i 2 litry domowego kompotu gotowe.
A smakuje jak u babci!

Kompot z owocami leśnymi
KOMPOT
Z OWOCAMI LEŚNYMI

Wyrazista kompozycja leśnych owoców to nasza propozycja dla tych, którzy lubią oryginalne smaki! Doceniając to, co oferuje nam natura, przygotowaliśmy kompot inny niż wszystkie – właśnie na bazie owoców lasu! Dodatkowo czerwone owoce to bogactwo antyoksydantów, które chronią nasz organizm. Smacznie i zdrowo? Da się!