Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej
  • Kontrola parametrów procesu produkcji zgodnie z założeniami oraz bieżąca kontrola jakości produktów i surowców
  • Dbanie o zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego oraz jego terminowości zgodnie z harmonogramem
  • Wykonywanie prac powierzonych przez przełożonego
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i dbanie o mienie firmy

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne, zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych w branży spożywczej
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych oraz uprawnienia SEP – mile widziana
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Znajomość zagadnień HACCP, GMP, GHP
  • Zdolność analizowania wyników procesu produkcyjnego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Ubezpieczenie na życie w PZU
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Wynagrodzenie – stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny
  • Godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6 / Dni pracy – poniedziałek-piątek, sobota
  • Praca stacjonarna – ul. Mineralna 2, Złoty Potok (powiat Częstochowski)

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres kontaktowy email (wymagane)

    Telefon kontaktowy (wymagane)

    CV (wymagane) DOC, DOCX, PDF

    Kod:
    captcha