Specjalista ds. kontroli jakości

Główne obowiązki

Do głównych zadań pracownika na stanowisku Specjalista ds. kontroli jakości należą :

  • Kontrola dostaw i surowców wejściowych, zgodnie z wytycznymi firmy oraz dokumentacją wewnętrzną
  • Nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego
  • Zwalnianie wymieszanego produktu do rozlewu poprzez pomiar ekstraktu , kwasowości oraz ocenę organoleptyczną  lub inne wymagane oznaczenia.
  • Archiwizacja prób surowców oraz produktu gotowego
  • Aktualizacja specyfikacji surowców oraz produktów gotowych
  • Kontrola poprawności danych zawartych na etykietach oraz zadrukach folii
  • Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi
  • Kontrola przebiegu i skuteczności procesów mycia i dezynfekcji linii produkcyjnych
  • Współpraca z Działem Produkcji  , Magazynem , Działem Obsługi Klienta , Działem Handlowym i Księgowością  .
  • Przekazywanie receptur produkcyjnych Kierownikowi Produkcji .
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji GHP, GMP, HACCP,IFS
  • Udział oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych (dostawców).

Wymagania:

Zgodne z wykonywanymi obowiązkami.

Oferujemy:

  • Praca w systemie zmianowym
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość korzystania ze szkoleń – podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet ubezpieczenia PZU
  • Kawa/herbata
  • Praca w młodym zespole
  • Praca stacjonarna – ul. Mineralna 2, Złoty Potok, powiat Częstochowski

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres kontaktowy email (wymagane)

    Telefon kontaktowy (wymagane)

    CV (wymagane) DOC, DOCX, PDF

    Kod:
    captcha