Zupy

ZUPY KREMY

Zupa krem z czerwonych buraczków ze świeżym majerankiem
ZUPA KREM
Z BURACZKÓW CZERWONYCH
ze świeżym majerankiem zagęszczona

Naturalna, zdrowa i pełna buraczków – to właśnie nasza zupa krem zagęszczona,    z dodatkiem świeżego majeranku i oliwy extra vergine! Przygotujesz z niej szybko nie tylko doskonałą, gorącą zupę krem, ale również chłodnik czy barszcz ukraiński. Co ważne, nasza zupa jest w pełni wegetariańska, nie zawiera cukru, zagęstników ani konserwantów.
Samo dobro!

Zupa krem marchew-dynia ze świeżą kolendrą
ZUPA KREM
MARCHEW-DYNIA
ze świeżą kolendrą, zagęszczona

Kompozycję znakomitych smaków: słodkiej marchwi i delikatnej dyni, doprawiliśmy świeżą kolendrą, odrobiną soli morskiej oraz czarnym pieprzem. Stworzyliśmy w ten sposób pyszną i aromatyczną zupę krem marchew-dynia, bez cukru, konserwantów i skrobi. Naszą zupę przygotujesz w zaledwie 30 sekund, a naturalnym smakiem możesz cieszyć się przez cały rok – nie tylko w sezonie na dynie!

Zupa krem pomidorowa ze świeżą bazylią
ZUPA KREM
POMIDOROWA
ze świeżą bazylią, zagęszczona

Tradycyjna zupa pomidorowa z ryżem lub makaronem? A może gęsty krem pomidorowy albo włoskie gazpacho? Sam zdecyduj, co stworzysz na bazie naszej zupy zagęszczonej, pełnej soczystych pomidorów, świeżej bazylii i oliwy extra vergine. Stworzona z naturalnych składników wysokiej jakości, bez dodawania cukru, konserwantów i zagęstników, sprawdzi się idealnie dla dorosłych oraz dzieci!

Zupa ogórkowa
ZUPA OGÓRKOWA
ze świeżym koperkiem, zagęszczona

Zupa ogórkowa, to zdecydowanie jedna z najbardziej polskich zup! W naszej wersji nie mogło zabraknąć świeżego koperku, który nadaje całej kompozycji niepowtarzalnego smaku. Obiad przygotowany z naszą zupą ogórkową, przeniesie Cię wspomnieniami do najlepszych, domowych posiłków. Bez konserwantów, cukru czy zagęstników – smacznie i naturalnie.