Targi SIGEP w Rimini – Włochy

12-16 marca 2022 w Rimini Expo Centre we Włoszech mieliśmy przyjemność uczestniczyć w międzynarodowych targach SIGEP poświęconych branży gastronomicznej zajmującej się deserami, napojami i kawą. Wydarzenie dostarcza informacji na temat innowacji w całym sektorze i zapewnia pełny przegląd wszystkich nowości rynkowych: surowców i składników, urządzeń, a także wyposażenia, opakowań i usług.

To  także miejsce spotkań, w ramach którego wystawcy i zwiedzający z całego świata mają możliwość wymieniać się pomysłami, trendami i wizjami, prezentowanymi przez najlepszych w branży ekspertów i liderów.

Nabywcy, producenci i dystrybutorzy produktów i sprzętu uważają SIGEP za najbardziej ekscytujące i angażujące wydarzenie biznesowe roku. Nic w tym dziwnego, bowiem rzeczywiście czas poświęcony targom okazał się wyjątkowo owocny i ekscytujący. Mieliśmy możliwość zaprezentować nasze lemoniady, przeciery owocowe, kompoty, soki i napoje, ale także innowacyjny dyspenser Connect, który wywarł na zwiedzających niebywałe wrażenie. Natomiast wśród produktów największym zainteresowaniem cieszyły się naturalne przeciery owocowe oraz lemoniady.