Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu  ulepszonej wersji naszych nowych dyspenserów Postmix, które zapewnią jeszcze lepsze doświadczenia użytkowe.

Prezentujemy oto najnowsze urządzenia – Vario Standard 3+1 i Vario Tower 3+1 – dyspensery Postmix, które w połączeniu z nowo wdrożonym formatem koncentratów w aseptycznych boxach BagInBox 6 kg zapewnią zdecydowanie większą wydajność (aż do 800 porcji z 1 wkładu koncentratów 3 x 6 kg) i ułatwią obsługę oszczędzając czas na wymianę i uzupełnianie koncentratów.

Wkład koncentratów do urządzeń stanowią 3 smaki x 6kg BagInBox każdy
Zapewniając elastyczność pracy równocześnie na różnych opakowaniach Doypack 2,5 kg oraz BagInBox 6kg zachowaliśmy kompatybilność z poprzednimi saszetkami.

INTUICYJNA OBSŁUGA
W nowych urządzeniach zastosowano doskonałej przejrzystości 10-calowy ekran dotykowy, który zastępuje poprzedni, 7 calowy. To ułatwienie sprawi, że panel urządzenia jest jeszcze bardziej czytelny, a poprzez znacznie szybszy czas reakcji eliminujemy efekt przemrożenia ekranu (lagi).

NOWOCZESNY DESIGN
Rozszerzyliśmy również wybór różnorodnych paneli bocznych o nowe materiały od forniru po stylowe lamele z naturalnego drewna dębowego. Teraz możecie Państwo wybierać spośród bogatej gamy wzorów obudowy bocznej, tak aby dopasować design urządzenia do Waszej aranżacji. Dla tych, którzy cenią nowoczesny design, polecamy również wersję podblatową Vario Tower. To nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także poprzez umiejscowienie urządzenia pod blatem bufetu uzyskujemy znaczną optymalizację przestrzeni. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwej regulacji wysokości nalewaka zależnie od wysokości szklanki, karafki, czy dzbanka.

Dyspenser Vario ułatwi Państwu pracę i podniesie jakość obsługi Klientów. Jest to idealne rozwiązanie dla hoteli, barów i restauracji, dzięki któremu zyskają Państwo przewagę konkurencyjną.

Pozdrawiamy,
Zespół marki Purena