W dniach 7-11 października 2023 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako wystawcy podczas targów branżowych Anuga w Kolonii poświęconych branży spożywczej.

Targi Anuga 2023 w Kolonii to kluczowe spotkanie branży spożywczej, dlatego z dumą i radością informujemy o naszej obecności podczas wydarzenia Anuga 2023 – na jednych z największych targach spożywczych na świecie, które odbywają się w malowniczej Kolonii w Niemczech.

Anuga jest nie tylko miejscem, gdzie firmy prezentują swoje produkty. To przede wszystkim platforma dla profesjonalistów z branży spożywczej, umożliwiająca wymianę doświadczeń, odkrywanie innowacji rynkowych oraz nawiązywanie wartościowych kontaktów biznesowych. To właśnie tutaj, w sercu Europy, kształtują się przyszłe trendy w branży spożywczej.

Targi Anuga wyróżniają się niezwykle bogatą ofertą. Ponad 7000 wystawców z 100 krajów prezentuje swoje koncepcje w takich sektorach jak: zdrowa żywność, napoje, mięsa, mrożonki, nabiał, pieczywo, gorące napoje czy catering. Dodatkową wartość dodają wysokiej jakości specjalne pokazy oraz imprezy towarzyszące, które wzbogacają ten event.

W tym roku organizatorzy postanowili zaprezentować ekspozycję innowacyjnych produktów spożywczych i przybliżyć aktualne tendencje panujące na światowych rynkach, w tym także ofertę naszej marki Purena. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się naturalne lemoniady oraz soki 100%. Zostały docenione za innowacyjną formę dystrybucji w postaci zagęszczonych koncentratów pakowanych w saszetki Doypack, a także ich naturalne, wysokiej jakości składy.