Przedstawiamy Wam naszą nową linię produktów z serii Smart Gastro, która dedykowana jest przede wszystkim jako rozwiązanie dla restauracji, bistro, stołówek czy sanatoriów. Dzięki tym produktom usprawnisz przygotowywanie zup w swoim lokalu gastronomicznym, zachowując zawsze doskonały i niezmienny smak.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i współpracy z branżą gastronomiczną, przygotowaliśmy trzy różne zupy zagęszczone:

Zupa krem pomidorowa ze świeżą bazylią,
Zupa krem marchew-dynia ze świeżą kolendrą,
Zupa krem z buraczków czerwonych ze świeżym majerankiem!

Pełen skład i etykiety znajdziesz TUTAJ.

Purena gazpacho

Zupa to teoretycznie proste i szybkie danie, ale kiedy pomyślimy o litrach zupy i potrzebnych do niej warzywach, które trzeba odpowiednio przygotować oraz o samym procesie gotowania, który po prostu zajmuje dużo czasu, okaże się, że przygotowanie zupy jest bardziej czasochłonne niż myślimy. My natomiast wiemy, że w lokalach gastronomicznych, czas jest na wagę złota, a Klienci nie lubią długo czekać na dania. 

Wtedy z pomocą przychodzą zupy zagęszczone Purena, które nie tylko zaskoczą wszystkich swoim wyśmienitym smakiem, ale również pozwolą Ci przygotować szybko kilka różnych wariantów zup, które za każdym razem będą smakować dokładnie tak samo! Dzięki temu zawsze możesz swoim Klientom zaserwować jedną z zup z naszej oferty – nawet, gdy na kuchni brakuje składników, a wszyscy są zabiegani przy szykowaniu innych potraw. 

Każdą z naszych zup możesz przygotować na kilka sposobów, co pozwala na szerszy wachlarz możliwości smakowych. Jednak za każdym razem wystarczy tylko chwila, by gotowa zupa powędrowała do czekającego Klienta. Zupy zagęszczone Purena z łatwością przygotujesz poprzez dodanie gorącej lub zimnej wody:

– jako zupę krem

– klasyczną zupę z makaronem lub ryżem

– jako chłodnik, barszcz ukraiński, gazpacho czy zupę tajską z krewetkami.

Jak przygotować zupę z Pureną

To co wyróżnia nasze zupy to różnorodność i bogactwo ich składu. Stworzone na naturalnych składnikach, szybkie w przygotowaniu i zawsze pyszne!

Nasza technologia procesu produkcyjnego wykorzystuje najnowsze rozwiązania, gwarantujące wysoką jakość i czystość produktów bez konieczności dodawania konserwantów, zagęstników, mąki, cukru czy glutaminianu monosodowego. Produkty wytworzone są bez udziału mięsa, a więc idealne dla wegetarian.

Zupy od Pureny to nie są proszki czy zupy instant. To stworzone z kulinarną pasją zupy zagęszczone!

Więcej oferty dla Gastronomii znajdziesz na https://www.purena.pl/produkty-dla-gastronomii